Tierra de Telenovelas Virtual
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komična svakodnevna iskustva vezana za telenovele

Go down

Komična svakodnevna iskustva vezana za telenovele Empty Komična svakodnevna iskustva vezana za telenovele

Postaj  Law the Magnificent ned tra 15, 2012 8:11 pm

Jeste li kada doživjeli/napravili neku anegdotu, koju ne biste doživjeli/napravili da niste gledali neku telenovelu? Ako vam pri čitanju prethodne rečenice padaju na pamet određene situacije, ovdje ih s nama podijelite Very Happy

Ja ću početi s jednom scenom koja se dogodila u vrijeme serije "Camaleones" Smile Bio sam na faksu i tamo sam obavio jedan kratki telefonski poziv, nazvao sam djeda u vezi nečega... i vidjeli su me drugi studenti kako telefoniram (a oni su inače dosta primitivni ljudi Laughing ) i oni počeli meni:"Šta je, to s nekom pičkom telefoniraš?", a ja njima kažem:"Ne, ja sam tajni agent, radim za organizaciju koja se zove Kameleoni" Cool Laughing

Un GRAN admirador de "Amar sin limites" y de la maravillosa KARYME LOZANO <3 Embarassed
Law the Magnificent
Law the Magnificent
Admin

Broj postova : 54

https://telenovelasforum.forumhr.com

[Vrh] Go down

Komična svakodnevna iskustva vezana za telenovele Empty Re: Komična svakodnevna iskustva vezana za telenovele

Postaj  Adriana Peralta pon tra 16, 2012 8:22 pm

Ahahahhahahahh!!
Jaooo Lawee, prejako, Very Happy
Mozes mislit kako su se sje**li kad si im to rekao, a garant veze nemaju ni sa serijom, ni s cim. Very Happy
Hahahhahahah!!!

Broj postova : 13

[Vrh] Go down

[Vrh]