Tierra de Telenovelas Virtual
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najljepša glumica zrelijih godina

Go down

Tko Vam je najljepša latino glumica zrelijih godina?

Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_lcap33%Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_lcap33%Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_lcap0%Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_lcap0%Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_lcap33%Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_lcap0%Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_lcap0%Najljepša glumica zrelijih godina I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 3
 
 

Najljepša glumica zrelijih godina Empty Najljepša glumica zrelijih godina

Postaj  Law the Magnificent ned tra 15, 2012 6:04 pm

u anketi sam naveo neke glumice koje nas dečke, bez obzira na svoje godine, možda ne ostavljaju ravnodušnima jer su još uvijek vrlo lijepe Embarassed tko svoju ne pronađe u anketi, neka je samo ovdje napiše Very Happy

meni je od navedenih najljepša Edith Gonzalez, a odmah za njom slijede Elluz Peraza i Laura Flores :kako_mi_tu_fali_onaj_cerek_s_forum.hr:

a bome mi se svidjela i Alma Muriel kao Leonarda u "Amar sin limites"... u "Mariana de la noche" me se nije dojmila, ali u ASL mi je, takva strastvena i perverzna kakva je bila, baš imala ono nešto Embarassed
Law the Magnificent
Law the Magnificent
Admin

Broj postova : 54
Join date : 14.04.2012
Age : 33
Lokacija : Osijek

https://telenovelasforum.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.